У Монастирищенській громаді для дитини, позбавленої батьківського піклування придбано будинок

Дата: 26.10.2022 13:00

Будинок придбано згідно черги за рахунок державних коштів і передано у власність особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме Катерині Бороді (Шендрик), 1999 року народження. Так у 2021 році було виділено субвенцію з державного бюджету для придбання житла для осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, а також на соціальному квартирному обліку Монастирищенської міської ради.

Варто зазначити, що житлова проблема – одна з найактуальніших, з якими у реальному дорослому житті стикаються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа. Щоб захистити житлові права цих дітей держава взяла на себе обов’язок піклуватися про них. Так, в Україні на законодавчому рівні Постановою Кабміну України від 26 травня 2021 р. №615 закріплено порядок та умови надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Нині Катерина Борода має власну сім’ю, тож бажаємо щасливих і довгих років життя у власному домі!