Коротко про головне: інформаційний дайджест

Дата: 26.10.2022 16:30

26 жовтня 2022 рік:

•  Відбулося чергове засідання виконкому. Коротко про основні рішення:

?затверджено звіт про виконання бюджету Монастирищенської громади за 9 місяців 2022 року та внесено зміни у рішення міської ради від 16.12.2021 10-6/VIII "Про бюджет Монастирищенський міської територіальної громади на 2022 рік";

?затверджено Положення та склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Монастирищенський міської територіальної громади та План її реалізації на період до 2027 року;

?схвалили цільову Програму національно-патріотичного виховання у Монастирищенській територіальній громаді на 2023-2027 роки;

?затвердили умови продажу об'єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Монастирищенської міської територіальної громади;

?розглянули питання відділу містобудування та архітектури, служби у справах дітей, земельні та юридичні питання.

•  Працівники відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради продовжують наводити лад на території закладу: згрібають опале листя, вирубують чагарники та вирізають дерева, заготовляють дрова для опалення в осінньо-зимовий період.
  •  Впровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», належне оформлення необхідної документації згідно звернень громадян, співпраця та підтримка внутрішньо переміщених осіб про це та інше йшлося сьогодні під час зустрічі міського голови Олександра Тищенка з діловодами старостинських округів громади. Звертаючись до діловодів, Олександр Михайлович відзначив, що війна протягом 8 місяців внесла корективи у життя нашої громади, але всі, хто є представниками влади повинні надалі старанно виконувати свою роботу. «Активізуйте роботу з підтримки сімей військовослужбовців Збройних Сил України та внутрішньо переміщених осіб й будьте максимально відкритими до людей. Ми маємо допомагати всім, чим можемо нашим громадянам», – відзначив міський голова. Під час наради присутні обмінювались думками, обговорювали проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Тримаємося і працюємо!

Віримо у Збройні Сили України та Перемогу!

Все є і буде Україна!