Автомобілістів і дорожників привітали з професійним святом

Дата: 28.10.2022 12:00

Сьогодні, 28 жовтня, в громаді з Днем автомобіліста і дорожника, який відзначатиметься у неділю, привітали працівників цієї важливої сфери економіки.

Заступники міського голови Олег Недогода, Зоряна Заворотна, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Тесленко привітали зі святом та вручили грамоти, квіти, грошові премії колективам "Монастирищенський АТП-17140" (керівник Перебора Олег Анатолійович), філії "Монастирищенський райавтодор" (керівник Мартиненко Микола Сергійович), "ФОП Солод В.В." (керівник Солод Володимир Володимирович).

Щиро бажаємо усім автомобілістам і дорожникам громади міцного здоров'я, сил, подальшої плідної співпраці!

Разом до перемоги!