Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства Монастирищини!

Дата: 30.10.2022 08:46

Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника – професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.
Саме на вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави та забезпечення послугами населення. Сьогодні важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.
Щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства, водіям-професіоналам та автолюбителям добра, миру, злагоди, особистого і родинного щастя, безаварійного руху, відмінних доріг та надійної техніки. Нехай усі дороги будуть рівними й ведуть вас до успіху.