Графік виїздів мобільної бригади КНП «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» на листопад 2022 року

Дата: 01.11.2022 15:10

У населених пунктах Монастирищенської громади продовжує працювати виїзний мобільний медичний пункт, який Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав від Червоного Хреста.

Автомобіль працює щоденно з 13.00 у населених пунктах громади згідно графіка:

Мобільна бригада у складі лікаря, двох медичних сестер та водія прийматиме пацієнтів біля фельдшерського пункту або амбулаторії (там, де вони є). Нагадаємо, у складі мобільної бригади працюють лікарі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вовк Олена Дмитрівна та Коваленко Зінаїда Федорівна із медичними сестрами.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку, маломобільні групи населення та усіх, хто потребує первинного огляду та не може звернутися до лікаря безпосередньо в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, звертатися до лікарів мобільної бригади у своєму населеному пункті.