Продовжуються роботи по благоустрою території Лукашівського відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання

Дата: 01.11.2022 15:40

Так, за ініціативи директора комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Монастирищенської міської ради  Сергія Шолудька розгорнулися широкомасштабні роботи з розчищення території від порослі чагарників та старих дерев.

Першочерговим етапом, який потребував багато зусиль, стало планування території – викорчовування коріння дерев, вирівнювання ділянки  тощо.

«Окремо хочу подякувати приватним підприємцям Миколі та Максиму Антоненкам, які на власній техніці змогли викорчувати  пеньки та вдало спланували площу ( 0,20га), яка надалі буде використана для вирощення городини», - зауважив  Сергій Шолудько.

Дякуємо всім підприємцям, фермерам, які долучаються до створення комфортних умов для проживання підопічних відділення.

Разом до Перемоги!