Графік виїздів КНП «Монастирищенський ЦПМСД» для надання первинної медичної допомоги за підтримки ЮНІСЕФ на листопад 2022 року

Дата: 02.11.2022 12:00

Лікарі Монастирищенського центру первинної медико-санітарної допомоги здійснюють виїзди в села громади й на місцях надають допомогу монастирищанам. Виїзди здійснюються за підтримки ЮНІСЕФ, щоб підтримати охорону здоров’я та для збереження життя дітей, дорослих в умовах надзвичайної ситуації в Україні.

Лікарі закладу (сімейні лікарі та педіатри) виїжджають до населених пунктів Монастирищенської громади та надають кваліфіковану медичну допомогу дорослому, дитячому населенню та внутрішньо переміщеним особам.

Також здійснюється вакцинація дітей згідно календаря щеплень, дорослих проти COVID-19 вакцинами наявними в закладі, оглядаються люди з інвалідністю та лежачі хворі вдома.

З бригадою виїжджає соціальний інспектор, який надає соціальну підтримку населенню.

Виїзди здійснюються за графіком: