Продовжується волонтерська діяльність для допомоги нашим Захисникам

Дата: 04.11.2022 15:54

Майстри виробничого навчання та здобувачі освіти професійного ліцею (директор Нетяжук С.С.), ініціативна група небайдужих монастирищан продовжують виготовляти для наших захисників міні-пічки, «буржуйки», балаклави, аптечки, розгрузки, бронепластини, спальні мішки-трансформери, маскувальні костюми.

Спільно з міською радою засновник ФГ «Мир» Микола Драч надали матеріал для виготовлення «буржуйок», також долучились підприємці з м. Київ, ТОВ «Укрвент» (директор Денис Ролдугін) надавши 20 буржуйок. Загалом від початку війни вже виготовлено понад 50 «буржуйок».

Спільними зусиллями викладачі та студенти наближають перемогу України у цій війні. Це плідна праця майстрів Олега Палагіна, Олександра Похилюка, Сергія Шепеля, груп 261 та 265 ТУ «Електрогазозварники», водії автотранспортних засобів категорії «С», Наталії Ганич, Ольги Малоголовець, Людмили Мушти, групи 265 ТУ «Кравець». Координує волонтерську діяльність старший майстер ліцею Валентина Микитенко.

Працівники ліцею дякують місцевому підриємцю Олександру Мамализі та Спілці сільгосптоваровиробників громади за надану тканину для пошиття маскувальних костюмів.

Віримо та працюємо для перемоги??????????

Все буде Україна??????????