Під час благодійної ярмарки на підтримку ЗСУ зібрали 24 555 грн.

Дата: 04.11.2022 16:12

В умовах воєнного стану кожний українець вважає своїм обо'вязком допомагати Україні та ЗСУ. Мешканці Монастирищенської громади від початку повномасштабного вторгнення активно підтримують Захисників.
Так сьогодні Центр волонтерської допомоги Монастирище (Монастирищенський ЦКД) та жіноче об’єднання ГО «Берегині Монастирищини» за сприяння міського голови Олександра Тищенка організували благодійний ярмарок «Промені Перемоги» на підтримку Збройних Сил України.
Під час заходу жителі громади та гості могли придбати різні смаколики, кулінарні вироби, гарячі напої, сувенірні та декоративні вироби, зробити гарні фото у патріотично облаштованих фотозонах, насолодитися музичними виступами. Загалом організаторам вдалося зібрати 24555 грн. Всі кошти будуть спрямовані на потреби наших Захисників.
 Щиро дякуємо жіночому об’єднанню ГО «Берегині Монастирищини» (керівник Валентина Говрас), Монастирищенському центру культури та дозвілля (директор Марина Демчук), волонтерській групі «Летичівські Берегині» (керівник Валентина Рябець), ГО «Хвиля добра» (керівник Сергій Донець), родині Остапенко, мешканцям Шабастівки, майстрам Наталії Чорнодід, Олександру Галаю, Ірині Шевчук, Івану Гуцалюку, Владиславу Панасюку, Денису Дорошу, Дані Гнатюк, Златі Зіник, студії декору «Маліна декор», ТОВ «Лендмайстр» (терлицький хліб) (керівник Олег Яровий), народному аматорському ансамблю «Монастирищенські козаки» (керівник Максим Мулик), дуету у складі Вікторії Журавльової та Аліни Гедзун та ансамблю духових інструментів «Квінта-М» (керівник Сергій Наумець). Безмежно дякуємо вам за те, що ви активно долучаєтеся до благодійних заходів, які проводяться в нашій громаді, і цим наближаєте Перемогу!
Тільки разом ми – сила і на крок ближчі до перемоги! Слава Україні!