До Дня української писемності та мови Монастирищенська міська рада оголошує акцію - «Російську книгу здай – перемогу наближай»

Дата: 08.11.2022 12:04

Доля літератури окупантів і всього, що з ними пов’язане, має бути такою ж як і їхнього корабля.

Пропонуємо перетворити російські книги на «зброю» проти окупанта. 24 лютого назавжди змінило хід наших думок. Для багатьох з нас читати книги російською мовою стало просто неможливим, чимось чужим, неприйнятним. Якщо ви відноситеся до цієї категорії людей, ви вже точно замислювалися над тим, а що ж далі робити з «літературним агресором» у вашій домівці. Читати їх ви вже не зможете, викинути книгу вихована та високоморальна людина собі не дозволить.

Тож те російське чтиво, яке ви вважаєте, вже немає місця у вашій домашній бібліотеці – закликаємо приносити до будинків культури в населених пунктах громади або до Монастирищенської публічної бібліотеки. Збір триватиме до 30 листопада 2022 року.

Зібрані книжки відправляться на переробку, а виручені кошти – на придбання теплого одягу для наших Захисників!