В селі Леськове відремонтували греблю

Дата: 10.11.2022 16:28

Греблю на цій ділянці дороги у с.Леськове збудували ще багато років тому і з плином часу стан гідроспоруди суттєво погіршився.

Міській владі у співпраці з підприємцями вдалося провести ремонт греблі. Висловлюємо слова щирої вдячності місцевим підприємцям Богдану Шевчуку, Ігорю Куролапу за придбання асфальту, Віктору Слободяну за щебеневу суміш, Юрію Шатайлу та Василю Горбатюку за надану техніку. Також дякуємо жителю села Матвіїха Віталію Рурі, який долучився до виконання робіт і своєю власною технікою привів до ладу узбіччя.

Роботи виконувались групою по благоустрою Монастирищенської міської ради спільно з філією «Монастирищенський райавтодор» (керівник Микола Мартиненко).

Тільки спільними зусиллями, крок за кроком ми зробимо нашу громаду кращою.

Разом до перемоги❗️❗️❗️🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Все буде Україна❗️❗️❗️🇺🇦🇺🇦🇺🇦