На Монастирищині поховали Героя

Дата: 14.11.2022 14:02

Море квітів, «живий коридор» на узбіччях вулиць, українські прапори, невимовний жаль та пекучий біль. Словами важко загоїти у серці болючу рану втрати.

Сьогодні в останню дорогу провели загиблого Героя – Бондарчука Констянтина Миколайовича, уродженця села Шабастівка.

Йому був 41 рік, попереду - ціле життя, мрії, плани, які перекреслила цинічна, підла та безжальна війна російської федерації проти України…

Красивий, сильний, чесний, розумний, працьовитий та відданий своїй Батьківщині - саме таким залишиться в нашій пам’яті Констянтин.

Констянтина Миколайовича похоронили з військовими почестями під залпи пострілів почесної варти на кладовищі села Шабастівка. У пам’яті всіх, хто його знав, він назавжди залишиться щирим та відданим патріотом своєї землі.

Вклоняємося родині, яка виховала справжнього патріота та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Низький уклін Захиснику, перед яким ми всі в неоплатному боргу.

Нехай пам’ять усіх убитих згуртує нас, дасть силу й волю, мудрість і наснагу для зміцнення української держави на власній землі. Хай горить свіча пам’яті, хто заради нас з вами пожертвував найдорожчим — життям!

Слава Україні!

Героям Слава!