Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Монастирищенській громаді пройшов ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та іноземних мов

Дата: 15.11.2022 15:20
Кількість переглядів: 63

Фото без опису

Учасникам олімпіад були запропоновані різнорівневі, різнопланові за змістом та обсягом завдання, що вимагали від учасників високого рівня компетентності з предмету, логічного мислення, творчості, вміння аналізувати, узагальнювати набуті знання.

За результатами роботи журі визначено переможців та призерів:

  • Предмет - географія

І місце

☑Семерунь Вікторія Володимирівна, учениця 8 класу Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст..(вчитель Дудченко О.П.);

☑Щербак Богдан, учень 8 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5» (вчитель Денисенко Г.В.);

☑Прилуцький Денис, учень 9 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Онищук О.В.);

☑Поїзд Анна, учениця 10 класу Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст..(вчитель Дудченко О.П.);

☑Махомета Олександр, учень 11 класу Коритнянського закладу загальної середньої освіти ( вчитель Чайка Г.М.).

ІІ місце

☑Редванський Іван, учень 8 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Онищук О.В.);

☑Стус Анна, учениця 9 класу Халаїдівської філії Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Пересунько М.І.);

☑Григораш Вадим, учень 10 класу Опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. №2» (вчитель Побережець Т.М.);

☑Цюпенко Анастасія, учениця 10 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5» (вчитель Денисенко Г.В.);

☑Фарига Олексій , учень 11 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Демарьова О.В.).

ІІІ місце

☑Бердій Владислав, учень 8 класу Аврамівської філії Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5» (вчитель Панчук Л.В.);

☑Гевеленко Меланія, учениця 9 класу Опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. №2» (вчитель Побережець Т.М.);

☑Герасименко Максим, учень 10 класу Шарнопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. (вчитель Онищук О.В.);

☑Чепара Іван, учень 11 класу Опорного закладу І-ІІІ ст.. «Цибулівський заклад загальної середньої освіти (вчитель Онищук Л.П.);

☑Бай Дарія, учениця 11 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст..

  • Також визначили переможців з англійської мови:

І місце

☑ Вовк Катерина, учениця 9 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» ( учитель Сигидюк М.В.).

☑Балла Роман, учень 10 класу опорного закладу «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2» (учитель Мельник О.Д.).

☑Приліпко Володимир, учень 11 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» ( учитель Кононенко О.В.).

ІІ місце

☑Криворучко Даніїл, учень 9 класу Аврамівської філії опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» (учитель Заболотна І.П.).

☑Тертичний Ростислав, учень 10 класу опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» (учитель Цехмейструк І.А.).

☑Гуцал Юрій, учень 11 класу опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» (учитель Цехмейструк І.А.).

ІІІ місце

☑Прилуцький Денис, учень 9 класу опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» (учитель Цехмейструк І.А.).

☑Дмітрієв Віталій, учень 9 класу опорного закладу «Цибулівський ЗЗСО І-ІІІІ ступенів» (учитель Ковальська О.М.).

☑Шевчук Поліна, учениця 10 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» ( учитель Ясінська Г.А.).

☑Король Анна, учениця 11 класу опорного закладу «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2» (учитель Мельник О.Д.).

  • Серед учасників олімпіади з німецької мови переможцями стали:

☑Терещук Дмитро, учень 9 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» ( учитель Катющенко Л.Я.).

☑Астапенкова Вікторія, учениця 9 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» ( учитель Катющенко Л.Я.).

☑Безелюк Владислав, Приліпко Володимир, учні 11 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» (учитель Катющенко Л.Я.).

Вітаємо переможців та вчителів закладів громади з чудовими результатами!

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора