На Вінниччині поховали нашого земляка, який загинув, захищаючи Україну

Дата: 17.11.2022 15:00

17 листопада в селі Нараївка відбулося поховання нашого земляка Володимира Миколайовича Швеця.

Поховали бійця у селі на Вінниччині, де проживають його батьки.

Його життя в 32 роки обірвала жорстока війна.

Володимир Швець народився в м.Монастирище 15 червня 1990 року. Навчався у Монастирищенській загальноосвітній школі № 2. Потім продовжив навчання у Вінницькому вищому професійному училищі при МВС України.

Перед початком війни перебував за кордоном, проте, після повномасштабного вторгнення росії на територію України він, не вагаючись, повернувся, щоб захищати свою Батьківщину.

Володимир віддав своє життя за Україну. Справжній Герой, який вартий найвищих почестей, нашої вдячності, пам‘яті і наших свідчень.

Щирі слова співчуття рідним та близьким Володимира. Вічна пам’ять відважному сину українського народу, мужньому захиснику та справжньому патріоту України!

Герої не вмирають!