З професійним святом привітали аграріїв громади

Дата: 18.11.2022 14:30

Фермери та хлібороби Монастирищини цими вихідними відзначатимуть своє професійне свято –  День працівників сільського господарства.

Тож з цієї нагоди  на Монастирищині відзначили кращих сільгоспвиробників.

Вшановувати тих, хто, не покладаючи рук, працює у полі, чесною самовідданою працею творить найдорожче – хліб, хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати в тилу задля Перемоги і годувати країну, примножувати її славу і добробут  завітали міський голова Олександр Тищенко  та  представники сільськогосподарської галузі громади.

Урочистості розпочали із хвилини мовчання за воїнами, які віддали життя за наше мирне сьогодення – у боях з агресором боронили рідну землю.

З вітальними словами до присутніх в залі звернулися міський голова Олександр Тищенко та  голова Спілки сільгосптоваровиробників Монастирищини Микола Трохимчук, які подякували всім трудівникам за їх працю та висловили  слова вдячності за підтримку.

За вагомий внесок у розвиток галузі сільського господарства регіону, активну громадську й благодійну діяльність  голову ФГ «Музиченко Агро» Володимира Музиченка та голову СФГ «Світоч» Олександра Музиченка було відзначено Почесними грамотами Черкаської обласної ради.

Подяками Монастирищенської міської територіальної громади відзначили: засновника ФГ «Ядвіга» Миколу Орендарчука, засновника ФГ «Антонінське» В’ячеслава Мусієнка,  засновника ФГ «Обрій» Михайла Возного, засновника СФГ «Любава» Олександра Журавля, засновника ФГ «Харвест Агро» Віталія Пермінаса, засновника ФГ «Степанович-Агро» Петра Смілянця, засновника ФГ «Рувіт-Агро» Віталія Квочко, засновника ФГ «СІ-ДІ» Руслана Білозіра, засновника ФГ «Левада» Олега Білоуса, засновника ФГ «Наталочка» Юрія Коршомного, засновника СФГ «Мрія» Миколу Браславського, засновника ФГ «Теолинське» Петра Полонського, засновника СФГ «Наталі» Миколу Борейка, засновника ФГ «Вікторія» Юрія Шатайла, засновника ФГ «Данільченка» Анатолія Данільченка, засновника СФГ «Долина» Миколу Риженка, засновника ФГ «Лани України» Олега Навроцького, засновника ФГ «Мир» Миколу Драча, засновника ТОВ «АтлантикТерра» Богдана Шевчука, виконавчого директора Спілки сільськогосподарських товаровиробників Монастирищини Івана Козяра, засновника ФГ «Степівське» Миколу Трохимчука, засновника ФГ «Гора-2006» Павла Гору, засновника СФГ «Олена» Володимира Корчомного, засновника ФГ «Матвіїха» Василя Горбатюка, засновника ТОВ «Монастирище «Птахівник» Валентина Грицая, засновника ФГ «Золота ягода» Бориса Кукуніна, засновника СФГ «Юлія» Віктора Рикуна, засновника ПП «Лювайс» Людмилу Шевчук, засновника СФГ «Нова Україна» Ігоря Куролапа.

Також Подяки були оголошені ТОВ «Латагроінвест» (директор Григорєв Сергій Сергійович), ТОВ «Агровіт» (директор Слободян Віктор Федорович) та Агрофірмі «Хлібороб» у формі ТОВ (директор Лопатинський Сергій Вікторович).

Представники художньої самодіяльності нашої громади представили для всіх присутніх свої найкращі номери. Так,  з професійним святом аграріїв вітали –  працівники та аматори Монастирищенського центру культури та дозвілля, солісти: Аліна Гедзун, Вікторія Журавльова, Олена Романова (Бачкуринський СБК), Василь Щербатюк (Лукашівський СБК), Вікторія Прудиус.

Дякуємо за Вашу сумлінну та багаторічну працю. Бажаємо міцного здоров’я, нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Миру усім нам і Перемоги!

Слава Україні!