Коротко про головне: інформаційний дайджест

Дата: 18.11.2022 14:00

18 листопада 2022 року:

• Працівники фінансового управління Монастирищенської міської ради взяли участь у засіданні колегії Департаменту фінансів Черкаської обласної військової адміністрації та проведенні семінару про підсумки виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2022 року і завдання з їх виконання до кінця 2022 року та формування показників на 2023 рік в умовах воєнного стану. Також на цьому засіданні розглядались важливі питання щодо особливостей формування місцевих бюджетів на 2023 рік в умовах воєнного стану, забезпечення формування місцевих бюджетів на 2023 рік в частині фінансування галузей бюджетної сфери та органів місцевого самоврядування. Захід відбувся у режимі відео конференції.
  • Фахівці із соціальної роботи КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» здійснили виїзд у с. Цибулів, с.Івахни та с.Долинка в сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Рейд здійснено з метою обстеження сімей СЖО.Було перевірено наявність належних умов для виховання, навчання та забезпечення потреб дітей. При перевірці надано такі соціальні послуги: інформування, консультування, соціальний супровід. Сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах вказано на недоліки та надано час на їх усунення.З сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах проводяться профілактичні бесіди стосовно способів підвищення батьківського потенціалу, попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, забезпечення дітей повноцінним харчуванням, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання дітей та недопустимості порушення їх прав.Крім того, надаються консультації щодо основ раціонального використання сімейного бюджету та розподілу обов’язків між членами сім’ї. Також у зимовий період членів сімей консультують з питань протипожежної безпеки.Якщо Ви стали свідком жорстокого поводження чи насильства над дитиною, чи у Вас по сусідству проживає родина, яка опинилася у складних життєвих обставинах – телефонуйте 2-15-51, або звертайтеся за адресою: м.Монастирище, вул.Соборна,121, Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монстирищенської міської ради, відділення соціальної роботи.

___________________________________________________________________________________________

Тримаємося і працюємо!

Віримо у Збройні Сили України, в Перемогу!

Все є і буде Україна!