Привітали ветеранів сільськогосподарської галузі Монастирищини, які удостоєні звання «Заслужений працівник сільського господарства»

Дата: 18.11.2022 16:00

Сьогодні ми низько вклоняємося за невтомну працю як нинішнім працівникам сільськогосподарської галузі, так і її ветеранам.

Тож з нагоди свята заступник міського голови Зоряна Заворотна та старости в селах від імені міського голови Олександра Тищенка привітали ветеранів галузі – Федора Вараницю, Петра Орендарчука, Леоніда Козяра, Андрія Крохмаля, Віктора Бирка, Ганну Довгошию (Герой Соціалістичної праці).

Низький уклін Вам, дорогі ветерани сільського господарства, за важку, благородну і самовіддану працю.

Досвід, який ви передали молодому поколінню – безцінний. Адже саме від сьогоднішньої молоді залежить майбутній розвиток нашої країни.

Нехай щастя і доля завжди Вам всміхаються, будьте здорові і хай повниться радістю Ваша оселя.