В Монастирищенській публічній бібліотеці презентовано книжкову виставку-досьє «Своїм життям творили Україну»

Дата: 21.11.2022 14:20

З метою вшанування патріотів України, мужності та самопожертві Героїв Майдану в Монастирищенській публічній бібліотеці презентовано книжкову виставку-досьє «Своїм життям творили Україну». На ній зібрано видання, що розповідають про мужність та відвагу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, нагадують про те, якою ціною здобувалась свобода та незалежність для України. Герої Небесної Сотні завжди будуть із нами. Вони заплатили своїм життям за волю та демократію нашої держави.

Цьогоріч біль та темрява відкрито прийшла на рідну землю і Україна знову повстала проти загарбників.     Триває героїчна боротьба українського народу проти російських загарбників у повномасштабній війні. Це – історичний період звитяги, завзятого відвойовування окупованих територій, запеклої битви за національну гідність, свободу і правду, за мову та свою ідентичність, за право жити на своїй землі. Пам’ятаймо минуле. Творімо своє майбутнє разом. Віримо в перемогу. Слава Україні! Героям Слава!