23 листопада з 00:00 до 24:00 у Монастирищенській громаді будуть застосовані графіки погодинних відключень (ГПВ) відповідно 3-х черг - 2 через 4 години

Дата: 23.11.2022 08:09

З графіками можна ознайомитися за посиланням:

Наполегливо просимо тих споживачів, які не підпадають під дію графіків погодинних відключень (ГПВ) максимально зменшити використання електроприладів.

Зверніть увагу на роботу енергоємних приладів, мінімізуйте їх використання (електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильовки, пральні і сушильні машини, електричні духові шафи, посудомийні машини, кондиціонери, пилососи, електрочайники, кавоварки, праски тощо) у години пік: з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. Не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів і за можливості перенесіть користування пральними машинами, бойлерами та обігрівачами на ніч, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий.