У Києві попрощались із загиблим Героєм, уродженцем с.Долинка Монастирищенської громади

Дата: 25.11.2022 13:01

Сьогодні, 25 листопада, в м.Києві відбувся чин похорону загиблого Героя-земляка Павла Валерійовича Голода.

Уродженець с.Долинка, мешканець м.Київ Павло Голод загинув захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

Павло народився 12 червня 1996 року в с.Долинка. Тут закінчив школу, після чого вступив на навчання до Монастирищенського професійного ліцею, де зрештою опанував спеціальність електрогазозварника.

У перший день повномасштабного ворожого вторгнення наш земляк не зміг лишитися осторонь, тож добровільно став на захист України.

У Героя залишилися дружина та донька.

Немає прощення російській федерації за горе, яке вона несе, ступаючи своїм терористичним чоботом на нашу землю.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть у пам’яті нащадків…

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну. Щиро співчуваємо рідним і близьким.

Вічна пам’ять! Слава Героям! Слава Україні!