Провели в останню путь Героя-земляка

Дата: 27.11.2022 13:58

Сьогодні, 27 листопада, жителі Монастирищенської громади провели в останню путь земляка, Героя Володимира Микульського, який загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

По встеленій квітами дорозі повернувся до Цибулева загиблий воїн-захисник Володимир  Олександрович Микульський.

Володимир був в числі тих, хто в перші дні повномасштабного вторгнення добровільно пішов захищати рідну Україну від російських нелюдів. Він боровся за волю і свободу нашої держави і щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім'я цієї Перемоги найцінніше – життя.

22 листопада 2022 року, захищаючи Україну від російських загарбників, при виконанні бойового завдання, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність наш відважний захисник України загинув.

Смерть Володимира Микульського – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Загинув справжній патріот, вірний син України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Вічна пам'ять Герою-захиснику Володимиру Микульському!

Слава Україні! Героям Слава!