До уваги жителів м. Монастирища та громади‼️ У разі тривалої відсутності електроенергії ви можете підзарядити свої гаджети ...

Дата: 28.11.2022 12:26

У разі тривалої відсутності електроенергії ви можете підзарядити свої гаджети у відділі Державної казначейської служби та відділі обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України за адресою: вул. Соборна, 103 (будівля ПриватБанку) у робочі години.

Для забезпечення безперебійного електропостачання цих структур Монастирищенська міська рада придбала два генератори й облаштовуються місця для безкоштовної підзарядки гаджетів усім, хто цього потребує.

Також підзарядити свої гаджети можна у офісі КП «Теплокомуненерго». У разі відсутності світла тут працюватиме генератор.

Будьмо терплячими! У єдності наша сила! Разом переможемо!