Триває активна робота по формуванню проєкту бюджету Монастирищенської міської територіальної громади на 2023 рік

Дата: 29.11.2022 16:07

У міській раді триває обговорення основних прогнозних показників бюджету міської територіальної громади на 2023рік.

До обговорення проєкту бюджету були запрошені депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники фінансового управління та головні розпорядники бюджетних коштів. Також були заслухані запитання і пропозиції депутатів та присутніх.

Зокрема було відмічено, що проєкт бюджету на 2023 рік складено відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та прогнозних  показників економічного і соціального розвитку громади. Бюджет є збалансованим за доходами і видатками.

Проєкт бюджету буде розглянуто виконавчим комітетом міської ради, постійними депутатськими комісіями, доопрацьовано та подано на пленарне засідання міської ради.