Дата: 01.12.2022 10:30

Ситуація в енергосистемі країни постійно змінюється. Тож знову маємо зміни в графіках відключення. 1 грудня з 12:00 на Монастирищині розпочне діяти жовтий графік погодинних відключень електроенергії 3/3. Діють дві черги відключення: на 3 год. вимикається світло та на 3 год. вмикається.

Енергетики просять поставитися з розумінням щодо можливих затримок відключення/включення при переході з одного виду графіків 4/2 на інший вид графіку 3/3. Адже оперативному персоналу для перемикань між чергами необхідний додатковий час. Поступовий перехід розпочнеться о 11:00, тому деякі лінії в цей час вимикатимуть, а деякі – вмикатимуть. Відключення/включення певних ліній виконуються в ручному режимі, спочатку відключають наступну чергу, потім включають попередню, так відбувається задля того аби уникнути перевантаження в мережі.

ГОДИНИ ВИМКНЕННЯ:

1 ЧЕРГА

Години застосування: 12:00-15:00, 18:00-21:00

•  Л-11 «Летичіка»: хлібзавод, (має резервне живлення від ЛРП-1-1) комбікормовий завод, ТЦК та СП, поліція (має резервне живлення від ЛРП-1-1), СФГ, с. Летичівка, м.Монастирище: вул. Соборна, 126, 128 та 130, вул. Гагаріна, 28, 30 та 39, вул. Павлова,2;
  •  ЛРП 1-ІІ: м.Монастирище (р-н ДЮСШ) вул. Б.Хмельницького, №2, 4, 34, 36, вул. Миру. №2, 33, 35, вул.Суворова, 3, Кафе-бар «Вікторія»;
  •  Л-4 «Бачкурино»: інкубатор, СФГ, побутові споживачі: с.Бачкурино, с.Сарни, с.Попудня, с.Володимирівка, с.Кудинів Хутір;
  •  Л-5 «Леськове»: с.Леськове, с.Матвіїха;

2 ЧЕРГА

Години застосування: 15:00-18:00, 21:00-24:00

•  Л-6 «Машзавод ІV»: цегельний завод с.Аврамівка, КНС, очисні споруди, ПАТ «Монфарм», «Сфера Плюс», побутові споживачі: с.Аврамівка, магазин «Лідер» (нижній), База «Піраміда»;
  •  Л-2 «Тарнава»: СФГ, побутові споживачі: с.Нове Місто (район КНП«МБЛ»), с.Дібрівка, с.Халаїдове, с.Тарнава, с.Терлиця;
  •  Л-1 «Заготзерно»: філія, РЛС, «Агроветатлантик», ХПП, СФГ, АЗС «Гонта», побутові споживачі: с.Нове Місто (р-н Полонщини), ДОЛЦ «Юність», с.Сатанівка, с.Покрівка;
  •  Л-21 «Петрівка»: СФГ, с.Хейлове, с.Копіювата, с.Панський Міст;
  •  ЛРП 1-І: м.Монастирище (р-н АК «ПриватБанк») вул. Соборна, 111 та 109, вул. Миру. Завалля (р-н Лісництва), вул. Франка, вул. Мічуріна.

Енергетики зазначають, що можливі зміни в годинах відключення/включення у графіках за розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго» без попередження. Також інформують проте, що ввечері доведенна потужність буде обмежена до 52%, тому потреба у заощадженні електричної енергії залишається надважливою, просимо споживачів максимально зменшити використання електроприладів, щоб не допустити перевантаження електромережі, особливо у вечірні години максимум споживання.

Про подальші зміни повідомимо додатково.

Тримаймося! Ми вистоїмо!