У Монастирищенській громаді попрощалися з Героєм Василем Миколайовичем Горбачем
Василь Горбач… Його ім’я назавжди викарбуване в Небеснім Пантеоні Героїв – Захисників України… Василь, не замислюючись, віддав своє молоде життя, щоб жила наша Україна в мирі та спокої. І сьогодні, 1 грудня, в останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжала свого Героя. Знайомими вулицями Монастирищини, по встеленій живими квітами дорозі, Василь повернувся до Шабастівки, де востаннє нашому земляку віддали військові почесті на сільському кладовищі.
Війна з російськими окупантами забрала життя молодого, енергійного, життєрадісного хлопця, якому тільки жити, кохати, мріяти, творити, у якого було все попереду. Йому було лише 24 роки…
Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише рідних, друзів, знайомих, а й усіх, хто знав Василя Горбача – мужнього і відважного патріота, Воїна-Захисника.
Щиро співчуваємо рідним і близьким Героя. Доземно вклоняємося родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.
Пам'ять про подвиг Василя Горбача завжди житиме в наших серцях.
Не забудемо та не пробачимо жодному із цих нелюдів-рашистів.
Вічна пам'ять Герою-Захиснику Василю Миколайовичу Горбачу!