Благодійний фонд «Запорука» продовжує допомагати Монастирищині у підтримці внутрішньо переміщених осіб

Дата: 02.12.2022 14:30

Внаслідок повномасштабного російського вторгнення, кількість підопічних у відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (с. Лукашівка) зросла за рахунок внутрішньо переміщених осіб евакуйованих з постраждалих регіонів.

Завдячуючи президентці та засновниці благодійного фонду «Запорука» Наталії Оніпко, відділення поповнилося ще одною пральною та сушильною машинами.

Це неймовірно приємна та добра подія як для працівників та і підопічних закладу.

Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійний фонд Запорука та ГО ХВИЛЯ ДОБРА за співпрацю, турботу, підтримку та ваші щирі і чуйні серця.