Монастирищенський професійний ліцей під керівництвом директора Сергія Нетяжука продовжує працювати для перемоги над окупантом

Дата: 02.12.2022 16:00

Майстер виробничого навчання Олександр Козяр разом із здобувачами освіти знаходять час допомагати ЗСУ.

Щоранку о 06:00, коли з'являється світло вони стають до роботи та плідно працюють, виготовляючи буржуйки для наших захисників.

Всього за час війни вони передали на фронт вже майже 100 готових виробів. Координує волонтерську діяльність старший майстер ліцею Валентина Микитенко.

Дякуємо приватному бізнесу за підтримку матеріалами: Роману Доманіцькому, спілці сільгоспвиробників за придбану матерію для пошиття маскувальних костюмів (вже пошито близько 80шт).

Висловлюємо щиру подяку усім причетним за небайдужість, розуміння, підтримку та матеріальну допомогу❗

Разом до Перемоги!