Відбувся перший турнір з футзалу на Кубок міського голови

Дата: 04.12.2022 17:00

Сьогодні, 4 грудня, в Монастирищенському спортивному комплексі відбувся турнір  з футзалу на Кубок міського голови.

За почесний трофей боролися  відразу 4 команди: ДЮСШ «Авангард» Монастирище, ДЮСШ Умань, ДЮСШ Маньківка, СК Жашківська громада.

Учасників змагань вітали директор спортивного комплексу, голова федерації футболу громади Олександр Бойко, директор дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Гук та завідувач сектору молоді та спорту Олександр Каплун.

Олександр Бойко висловив упевненість, що такі футбольні зустрічі стануть традиційними, побажав командам успіху, а уболівальникам – побачити яскраву гру.

У кожному матчі команди-учасники продемонстрували усю красу футзалу з віртуозним контролем м’яча, дріблингом, швидким переходом від оборони до атаки і великою кількістю забитих голів. Тож глядачі, які завітали на спортивне свято, отримали справжнє задоволення.

Переможцем турніру за сумою набраних очок заслужено стала команда ДЮСШ Маньківка. Другими стали юні футболісти з Жашківської громади, наступні місця посіли команди Монастирища та Умані.

Окремими відзнаками були нагороджені кращі гравці турніру. Зокрема, кращим  воротарем було визнано Андрія Свідніцького (ДЮСШ «Авангард» Монастирище), кращим гравцем – Назара Артюшенка (ДЮСШ Маньківка,) кращим бомбардиром – Макара Чумака (СК Жашківська громада), кращим захисником – Дмитра Гершула (ДЮСШ Умань).

Переможених цього дня не було. Переміг футбол, дружба і гарний настрій!

Фото без описуФото без опису