«На свято Миколая, любов’ю зігріті, подарунки надсилають з Черкащини діти»

Дата: 05.12.2022 16:50

Заклади освіти Монастирищенської територіальної громади активно долучилися до акції Ліги старшокласників Черкащини «На свято Миколая, любов’ю зігріті, подарунки надсилають з Черкащини діти».

За час проведення акції юні волонтери закладів загальної середньої освіти громади зібрали 60 коробок з подарунками.

Сподіваємося, що діти Херсонщини напередодні Дня Святого Миколая будуть раді отримати від своїх ровесників різноманітні ігри, канцелярські товари, художню літературу , а також виготовлені власноруч смаколики і обереги.

Дякуємо за допомогу керівнику ПРАТ «Монастирищенське АТП 17140» Переборі О.А., який організував доставку подарунків до КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників», звідки вони будуть передані на Херсонщину.

Щиро вдячні усім, хто долучився до цієї акції. Разом до ПЕРЕМОГИ!