Увага! Зміни в призначенні і виплаті компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Дата: 09.12.2022 09:40

До 31 грудня 2022 р. установлено перехідний період для осіб, які отримують щомісячні компенсаційні виплати, призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 р .№ 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян» (яка втрачає чинність з 1 січня 2023 року) та постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» (яка втрачає чинність з 1 січня 2023 року) на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі».

Відділ соціальної політики та охорони здоров’я Монастирищенської міської ради інформує надавачів соціальних послуг про необхідність протягом грудня, а саме до 31.12.2022 р., перевірити своє право на отримання компенсації згідно вище вказаних постанов.

За більш детальною інформацією необхідно звернутися до відділу соціальної політики та охорони здоров’я.