Дата: 09.12.2022 11:50

Сьогодні, 9 грудня, ввечері додому доправлять домовину із тілом нашого загиблого земляка – 24-річного Вадима Періжка, помічника чергового СРПП Уманського райуправління поліції, який загинув під час розмінування на Херсонщині.

Закликаємо жителів Монастирищенської громади гідно зустріти кортеж із домовиною Героя та з почестями провести в останню путь.

Просимо утворити "живий коридор", починаючи від в'їзду в місто Монастирище (багатопрофільна лікарня) до с.Теолин, де завтра проведуть захоронення поліцейського.

Про детальний час прибуття кортежу повідомимо додатково – слідкуйте за повідомленнями на сторінці.

Світла пам'ять воїну!