Дружині загиблого Героя Монастирищини вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 13.12.2022 12:24

Сьогодні заступник міського голови Олег Недогода та начальник Четвертого відділу Уманського РТЦК та СП Руслан Бадзьор вручили дружині загиблого військовослужбовця Сергія Кравченка орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, Воїна нагороджено посмертно. Сергія Володимировича відзначено за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни.

Уродженець села Княжики 36-річний Сергій Володимирович Кравченко до війни працював водієм шкільного автобуса. Щодня він, привітно посміхаючись, зустрічав дітлахів і відвозив їх до школи. Але з перших днів збройної агресії Сергій Володимирович облишив все і пішов захищати нашу країну від ненависного ворога. Заради доньок, заради кожної української дитини, він стійко та мужньо виконував бойові завдання, надійно тримаючи оборону до останнього подиху. 11 травня Сергій Кравченко трагічно загинув. Він став Воїном Небесного Легіону Захисників України і нині з Небес оберігає нас.

Слава загиблому Воїну Сергію Кравченку!

Вічна, світла пам’ять Герою Монастирищини!

Герої не вмирають, вони продовжують жити в серці кожного українця!