Реконструкція приміщення під ЦНАП на завершальному етапі

Дата: 14.12.2022 15:00

Через широкомасштабне вторгнення росії на певний час ремонтні роботи із реконструкції приміщення колишнього МНВК для ЦНАПу довелося призупинити. Нині ж роботи виконані на 95%. Уже цілком виконано внутрішній ремонт й розпочато зовнішні оздоблювальні роботи.

Монастирищенський Центр надання адміністративних послуг відповідатиме всім стандартам, матиме сучасний вигляд, комфортні умови, безбар`єрний простів, багатофункціональне середовище. Тож жителям громади стане набагато простіше та зручніше отримувати документи, довідки та консультації від різноманітних державних органів.

Нагадаємо, кошти на реконструкцію частини приміщення колишнього МНВК для ЦНАПу виділено із місцевого бюджету та із державної субвенції, яку вдалося залучити завдяки тісній співпраці міського голови Олександра Тищенка та народного депутата України Артема Нагаєвського.