Утримання доріг в зимовий період

Дата: 14.12.2022 14:10

До уваги жителів громади!

З приходом  снігопадів та виникненням перешкод з пересуванням транспорту автодорогами загального користування, у громадян виникають логічні запитання, до кого звертатися за інформацією щодо очищення доріг.

А тому з питань засніжених доріг, які сполучають населені пункти територіальної громади, громадяни мають звертатися до ПП «Дорстрой» (Христинівка). Тел:.067-913-89-81.

Роботи з утримання автодороги державного значення «Христинівка – Монастирище – Жашків»  виконує ШРБУ-48 (Умань). Тел. чергового: 050-388-01-02.

Вищезазначені підприємства перемогли у тендерах щодо зимового утримання автомобільних доріг, тобто відповідають за очистку доріг від снігу, захист доріг від снігових заметів і боротьбу із зимовою слизькістю.