Відбувся щорічний турнір з міні-футболу пам’яті першого представника Президента в районі Михайла Орендарчука

Дата: 17.12.2022 14:38

17 грудня в приміщенні спорткомплексу  відбувся 28-й щорічний турнір з міні-футболу пам’яті першого представника Президента в районі Михайла Орендарчука.

Учасників змагань привітали заступник міського голови Олег Недогода, донька Михайла Орендарчука – Оксана Михайлівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Завертана, директор спортивного комплексу Олександр Бойко,  завідуючий сектором  молоді та спорту  Олександр Каплун.

Перед початком футбольних баталій юна монастирищанка Настя Кудін зворушливо заспівала гімн України.

В змаганнях взяли участь 3  команди: «ДЮСШ Авангард» Монастирище, «Обрій Христинівщини», «Монте» Монастирище.

У кожному матчі команди-учасники продемонстрували усю красу футзалу з віртуозним контролем м’яча, дріблингом, швидким переходом від оборони до атаки і великою кількістю забитих голів.

В запеклій боротьбі  першість  здобула команда  «Обрій Христинівщини»,  друге  місце вибороли спортсмени   з команди «Монте» і замкнули трійку лідерів  -  «ДЮСШ Авангард» Монастирище.

Кращим гравцем турніру визнано Богдана Телицю («ДЮСШ Авангард»), кращим воротарем – Євгена Холіча  («Обрій Христинівщини»), кращим бомбардиром – Євгена Єжиченка  («Обрій Христинівщини»), кращим захисником – Артура Бакіцького («Монте»).

Спортсмени були нагороджені кубками,  грамотами та грошовими призами.

Усі учасники показали чудову гру та гідно проявили себе в спортивній боротьбі.

Проте переможених цього дня не було. Переміг футбол, дружба і гарний настрій.