До відома депутатів міської ради!

Дата: 19.12.2022 08:30

За  розпорядженням  міського  голови   О.ТИЩЕНКА      22  грудня    2022 року  скликається   13 сесія  Монастирищенської міської ради,  до порядку денного якої внесені такі основні  питання:

1. Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про бюджет Монастирищенської міської територіальної громади на 2023 рік.
  3. Питання затвердження структури і чисельності бюджетних установ громади.
  4.  Питання регулювання земельних відносин.
  5. Різне.

Початок пленарного засідання о 10 годині в сесійній залі міської ради за адресою м.Монастирище, вул.Соборна, 117.

Проєкти  рішень міської ради з питань порядку денного оприлюднені на сайті Монастирищенської міської ради за посиланням  у розділі «Міська рада. Матеріали до чергової сесії».

Секретар міської ради   Н.ШАМРАЙ