У Монастирищі запрацювала резиденція Святого Миколая
У приміщенні Монастирищенського центру культури та дозвілля запрацювала резиденція Святого Миколая! Тож кожен бажаючий має можливість зустрітися та поспілкуватися з Чудотворцем, весело із користю провести час, написати подяку Захиснику та отримати від Миколая гостинець, а ще зробити фото на згадку.
Цьогоріч у Монастирищі не буде традиційного святкування на центральній площі міста. Але у цей нелегкий час хочеться більше казки для наших дітей! Адже всі ми – діти і дорослі маємо надію на диво, на здійснення мрій і сподівань. Сьогодні одним із найзаповітніших бажань усіх українців є Перемога і Мир! Тож запрошуємо до чарівного світу, де здійснюються мрії.
Резиденція Святого Миколая працюватиме до 24 грудня включно, за адресою вул. Соборна, 124.
Дізнатися про вартість і години відвідування можна, зателефонувавши за номером 068-044-63-08. Частина виручених коштів піде на потреби ЗСУ.
Тож подаруймо дітям радість, щоб сяйво їх очей зробило яскравішими ці похмурі, тривожні дні, зігріло своїм теплом наших Воїнів і осяяло нам шлях. Адже ті, хто йдуть за світлом, не мають в серці темряви!