Українське читай – ворога перемагай!

Дата: 20.12.2022 11:50

З 12 по 19 грудня в Україні проходив Національний тиждень читання ініційований Міністерства культури та інформаційної політики України та Українським інститутом книги. До подання допускалися книжки, видані українськими видавцями українською мовою, написані українськими авторами або переклади зарубіжних авторів (за винятком російських). У формуванні списків із популярних книг від УІК (довгі списки) взяли участь понад 60 бібліотек, серед яких і Монастирищенська публічна бібліотека.

Протягом цього тижня Монастирищенська публічна бібліотека поширювала інформацію про найбільш популярні книги серед наших користувачів у семи жанрах (групі жанрів) популярної художньої літератури та в семи жанрах (групі жанрів) популярної літератури нон-фікшн — по парі добірок на кожен день тижня. Наші читачі та бібліотекарі взяли активну участь в популяризації книг, шляхом написання відгуків про прочитане, фото з улюбленою книгою, рекомендаціями для інших тощо. Тож члени нашої громади мали нагоду познайомитись з найпопулярнішими виданнями, дізнатись, що вони є в Монастирищенській публічній бібліотеці та, за бажанням, взяти їх почитати цілком безкоштовно.

Радіємо і пишаємося, що поціновувачів української книги більшає, адже нація, яка читає – непереможна!