З робочим візитом Монастирищину відвідав заступник голови Черкаської ОВА Олександр Турченяк

Дата: 20.12.2022 16:56

Програмою візиту, зокрема, було здійснення Олександром Васильовичем почесної та особливої місії. А саме, в межах новорічної благодійної акції «Добро переможе», ініційованої начальником ОВА Ігорем Табурцем, зустрітися з родиною загиблого Захисника Романа Бевза, який першим із жителів Монастирищини загинув за свободу і незалежність України на полі бою з ненависною російською ордою.

Заступник очільника області познайомився та поспілкувався з дружиною Героя Іриною та його дітьми Софією, Машею і Ростиславом.

Разом з міським головою Олександром Тищенком Олександр Турченяк передали дітям корисні та смачні подарунки до свят від Святого Миколая.