Триває підготовка до проведення сесії міської ради

Дата: 21.12.2022 15:17

Сьогодні, 21 грудня,  за участі міського голови Олександра Тищенка відбулося спільне засідання постійних комісій Монастирищенської міської ради з питань архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю міста, регулювання земельних відносин, екологічної політики та з питань сільського господарства, підприємства, торгівлі, промисловості, транспорту та зв’язку.

На засіданні  постійних комісій міської ради розглянуті проекти рішень з питань, які  пропонуються до розгляду на черговій сесії міської ради. Серед них,  головний фінансовий документ – бюджет міської територіальної громади, Програма  економічного і соціального розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на  2023  рік, яка  розроблена на підставі отриманих пропозицій галузевих підрозділів міської ради, чисельність і структура бюджетних установ громади, земельні питання та інші.

За результатами роботи опрацьовані питання із рекомендаціями постійних комісій будуть внесені на розгляд чергового пленарного засідання 13-ї сесії Монастирищенської  міської ради 22 грудня 2022 року.