Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Дата: 22.12.2022 17:10
Кількість переглядів: 119

Протягом останніх двох місяців учні освітніх закладів Монастирищенської громади стали активними учасниками ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. Незважаючи на повітряні тривоги, відключення електроенергії та проблеми з інтернетом, вони змогли гідно представити свої школи і показали не лише глибокі знання з предметів шкільного курсу, а й продемонстрували вміння користуватися сучасними інформаційними технологіями, застосовувати нестандартні підходи до розв’язування проблемних задач.

Олімпіади було організовано у дистанційному режимі, крім олімпіад з іноземних мов та трудових технологій, які відбулися в очному форматі, щоб діти могли продемонструвати практичні навички, здобуті на уроках.

Комунальною установою «Центр професійної підготовки педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та визначено переможців:

☑ Трудові технології

✅ Славгородський Владислав, учень 9 класу опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» , ✅Сукіясова Анастасія, учениця 8 класу опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит», ✅Тертичний Ростислав, учень 10 класу опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит», ✅Данільченко Ганна, учениця 11 класу Івахнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

☑ Правознавство

✅Вовк Катерина, учениця 9 класу опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5», ✅Клименко Вікторія, учениця 10 класу опорного закладу «Цибулівський ЗЗСО І- ІІІ ступенів»;

☑ Фізика

✅Бріт Віктор , учень 7 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит», ✅Щербак Богдан, учень 8 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5» , ✅Гончарук Анастасія, учениця 9 класу Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.., ✅Прудиус Олександр, учень 10 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит», ✅Фарига Олексій , учень 11 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»;

☑ Екологія

✅Локайчук Анастасія, учениця 11 класу Опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. №2»;

☑ Астрономія

✅ Коломієць Едуард, учень 11 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»;

☑ Математика

✅ Коваль Софія, учениця 6 класу Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.., ✅Войцеховська Наталія, учениця 7 класу Опорного закладу І-ІІІ ст.. «Цибулівський заклад загальної середньої освіти» , ✅Уманець Софія, учениця 8 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5», ✅Терещук Дмитро, учень 9 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5» , ✅Прудиус Олександр, учень 10 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»;

☑ Історія

✅ Корнєєва Софія, учениця 8 класу опорного закладу «Цибулівський ЗЗСО І- ІІІ ступенів», ✅Ляпкало Лілія, учениця 10 класу опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів«Ліцей «Ерудит», ✅Мокренко Дар’я, учениця 10 класу опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів«Ліцей «Ерудит», ✅Паламарчук Дмитро, учень 11 класу опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»;

☑ Хімія

✅Дзісь Іван, учениця 7 класу Шабастівської філії Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит», ✅Лисинчук Антон, учень 8 класу Опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. №2», ✅Вовк Катерина, учениця 9 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5», ✅Бровко Владислава , учениця 10 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» , ✅Харенко Єлизавета , учениця 11 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит», ✅Локайчук Анастасія, учениця 11 класу Опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. №2»;

☑ Біологія

✅ Софієнко Ірина, учениця 8 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»; ✅Наконечна Анна, учениця 9 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»; ✅Бровко Владислава, учениця 10 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»; ✅Локайчук Анастасія, учениця 11 класу Опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. №2»;

☑ Англійська мова

✅ Вовк Катерина, учениця 9 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»; ✅Балла Роман, учень 10 класу опорного закладу «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2» ; ✅Приліпко Володимир, учень 11 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»;

☑ Німецька мова

✅ Терещук Дмитро, учень 9 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»; ✅Астапенкова Вікторія, учениця 10 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»; ✅Безелюк Владислав, учень 11 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»; ✅Приліпко Володимир, учень 11 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»;

☑ Географія

✅Семерунь Вікторія, учениця 8 класу Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.; ✅Щербак Богдан, учень 8 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5»; ✅Прилуцький Денис, учень 9 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»; ✅Поїзд Анна, учениця 10 класу Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст..; ✅Махомета Олександр, учень 11 класу Коритнянського закладу загальної середньої освіти;

☑ Інформатика

✅Прилуцький Денис, учень 9 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»; ✅Прудиус Олександр, учень 10 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»; ✅Приліпко Володимир, учень 11 класу опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»;

☑ Інформаційні технології

✅ Вовк Катерина, учениця 9 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5»; ✅Фарига Олексій , учень 11 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит»;

☑ Українська мова

✅Бондарчук Андрій, учень 7 класу Шабастівської філії опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит»; ✅Бондар Вікторія, учениця 8 класу опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит»; ✅Павленко Дар’я, учениця 9 класу опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»; ✅Бойченко Захар, учень 10 класу Сатанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; ✅Крук Софія, учениця 11 класу опорного закладу «Цибулівський ЗЗСО І- ІІІ ступенів».

Вітаємо наших переможців та бажаємо показати високі результати у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора