Шановні працівники архівних установ Монастирищини!

Дата: 24.12.2022 08:21

Щиро вітаємо вас із професійним святом  – Днем працівників архівних установ!

Архів – це минуле, архів – це сучасність. І саме від вас, архівістів, залежить, якою дізнаються історію наші нащадки.

Ви зберігаєте тисячі одиниць безцінних історичних матеріалів, життєво важливих документів мешканців громади, і кожен з них потрібний, щоб принести користь конкретній людині, установі, країні.

Нині ми живемо у надскладний час геополітичного виклику, що постав перед світовою спільною, і є свідками енергетичного та ядерного терору з боку росії.

Тож сьогодні ваша місія стала ще вагомішою: зберегти історію для наступних поколінь, аби ніколи не допустити повторення.

Вітаючи вас, бажаєм невичерпної енергії, натхнення, сил, стійкості духу, добра, міцного здоров'я і якнайшвидшої нашої Перемоги!