Сніжний віночок сплітає зима

Дата: 26.12.2022 15:44

Новий Рік - чарівний час! Багатьом людям хочеться вірити в казку і в кожному з нас ніби прокидається маленька дитина.

Щоб відчути святкову атмосферу в Монастирищенській бібліотеці для дітей влаштована затишна книжково-новорічна зона. Тільки діти вміють так по- справжньому щиро радіти подарункам та з притаманним дитячим нетерпінням чекати на новорічні свята. Ще трішечки і Новий Рік прийде до наших домівок. Відкриємо Вам один секрет - чекати новорічних чудес найкраще з книжкою. Захоплюючі різдвяні історії заворожать і подарують справжню зимову казку. Для всіх наших читачів ми підготували добірку цікавих книжок про зиму та новорічно-різдвяні свята . Завітайте до нашої бібліотеки!

Вітаємо Вас із прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим! Зичимо всім Вам веселих свят. Щоб дзвінко лунала коляда у Ваших домівках, а Ісусик благословив Ваші оселі на весь Божий рік!  Миру, спокою і Перемоги!