Часточку щастя подарували дітям у резиденції святого Миколая

Дата: 26.12.2022 15:55

Цьогоріч у Монастирищі не буде традиційного новорічного святкування на центральній площі міста. Але у цей нелегкий час так хотілося подарувати дітям радість, тому з 19 по 26 грудня у Монастирищі працювала резиденція Святого Миколая. Її облаштували в Центрі культури та дозвілля. Усі бажаючі дітки мали можливість зустрітися та поспілкуватися з Чудотворцем, весело погратися, розважитися, зробити фото на згадку, написати подяку Захиснику та отримати від Миколая гостинець.

За час роботи резиденцію відвідали понад 500 дітей. Цілий тиждень у чарівній світлиці святий угодник спілкувався з дітьми, слухав вірші та пісні, обіймав й пригощав діток солодощами, а помічники Миколая дарували маленьким відвідувачам незабутні розваги.

Щиро дякуємо колективу Центру культури та дозвілля за організоване та проведене свято для діток громади. Дякуємо за можливість, навіть, у такі складні часи нашим діткам відчути часточку щастя. А художнику Олександру Галаю безмежна подяка за казкові малюнки на вікнах.