Сучасний монітор пацієнта та дефібрилятор-монітор отримала Монастирищенська багатопрофільна лікарня

Дата: 03.01.2023 12:14

Сьогодні представник Української спілки промисловців та підприємців Михайло Новицький передав Монастирищенській громаді чудовий подарунок – сучасний монітор пацієнта та дефібрилятор-монітор.

Монітор спостереження за пацієнтом дозволяє у реальному часі отримувати показники життєдіяльності: насичення крові киснем, частоту серцевих скорочень, частоту дихання, артеріальний тиск та електрокардіографію.

Дефібрилятор-монітор має сім режимів роботи та використовується для здійснення серцево-легеневої реанімації.

Це обладнання надалі використовуватиметься під час проведення операційних втручань у хірургічному відділенні Монастирищенської багатопрофільної лікарні.

Щиро дякуємо небайдужим благодійникам за співпрацю та допомогу!