Маленькі кроки для Великої Перемоги

Дата: 04.01.2023 11:35

На Монастирищині з перших днів широкомасштабного вторгнення розгорнуто активну діяльність із допомоги нашим мужнім захисникам. Міська рада, ініціативна група небайдужих монастирищан спільно із майстрами виробничого навчання та здобувачами освіти «Монастирищенського професійного ліцею» надалі працюють над виготовленням буржуйок, балаклав, аптечок, розгрузок, маскувальних костюмів для наших бійців.

Уже в чергове сьогодні було передано захисникам на передову вісім пічок-буржуйок та п’ять маскувальних костюмів. Для виготовлення «буржуйок» матеріал надав ПП Роман Доманіцький, ініціативна група та міська рада допомагають кругами до «болгарки», електродами, металом і усім, що потрібно для виготовлення засобів обігріву. Тканину для пошиття маскувальних костюмів надано міською радою спільно із Спілкою сільгосптоваровиробників громади.

Продовжуємо спільними зусиллями наближати Перемогу!