Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Червоний Хрест» відзначив роботу Монастирищенської бригади мобільного медичного пункту

Дата: 05.01.2023 16:18
Кількість переглядів: 96

      П’ять місяців у Монастирищенській громаді за підтримки «Товариства Червоного Хреста» працює мобільна медична бригада. У складі бригади виїжджають медики КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

      Роботу медичної бригади на чолі з директором КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилою Редванською оцінили у Товаристві Червоного Хреста й відзначили усіх членів бригади Подяками за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків та збереження здоров’я населення.

      Справді медики дуже відповідально ставляться до своєї роботи й прагнуть допомогти кожному хто звертається. Про це свідчать моніторингові дані за результатами здійснених виїздів. Так, за три місяці – жовтень, листопад, грудень – мобільною бригадою було здійснено 61 виїзд населеними пунктами Монастирищенської громади для надання медичних послуг мешканцям громади і внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Зокрема, лікарями ЦПМСД було оглянуто 1154 особи (в тому числі 48 ВПО), з них 686 осіб «60+» та 468 – віком від 0 до 60 років.

      Під час обстеження, зокрема, було проведено 646 аналізів крові на глюкозу, 1099 пацієнтам виміряно артеріальний тиск і 1016 – рівень оксигенації (сатурації) крові та зроблено 134 щеплення.

      За результатами виїздів мобільної бригади: у 803 осіб виявлено захворювання серцево-судинної системи, 122 – діагностували захворювання шлунково-кишкового тракту, 330 – хвороби опорно-рухового апарату, 207 – хвороби ендокринної системи, 41 – неврологічні захворювання, 151 – хвороби органів дихання, 7 – ЛОР-захворювання, 33 – хвороби сечостатевої системи та 49 – інші захворювання.

      Також варто зазначити, що у 602 пацієнтів встановлено множинні діагнози та 136 осіб направлено на консультації до профільних спеціалістів.

      Отримані дані свідчать самі за себе й в чергове відкреслюють, що мобільний медичний пункт став потужним підсиленням системи охорони здоров’я Монастирищини та наближає якісну медицину до мешканців громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора