Дорогі монастирищани та гості громади! Щиро вітаємо вас з Різдвом Христовим!

Дата: 07.01.2023 08:51

Різдвяні свята завжди були часом сімейного єднання, та цьогоріч за родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське воїнство – охороняє нас з небес. Багатьох розділяють війна та кордони.

Це Різдво під час війни. Ми запам’ятаємо його саме таким.

Підлими обстрілами українських міст, сіл і сміливою боротьбою наших Героїв.

Нехай світло Різдвяної зірки проб’ється через темряву війни, осяє та обігріє ваші домівки теплом сердець мільйонів людей по всьому світу, які підтримують нашу країну в битві з російським злом і моляться за Україну!

Бажаємо в ці дні кожному бути поруч зі своїми рідними. Нехай новонароджений Ісус наповнить ваші душі світлом і вірою у Перемогу. Нехай усі наші воїни, які щодня, щогодини та щохвилини боронять нас та весь світ, якнайшвидше повернуться додому, а в Україні запанують мир і спокій.