Монастирищина отримала чергову гуманітарну допомогу від Благодійного фонду "Запорука"

Дата: 09.01.2023 14:28

Днями Монастирищенська громада отримала 500 продуктових наборів для потреб внутрішньо переміщених осіб від Благодійний фонд Запорука

У кожному наборі продукти харчування тривалого зберігання (крупи, макарони, цукор, олія, консерви).

Пакунки з продуктами будуть передані родинам з числа внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій та з областей, де наразі ведуться активні бойові дії.

Набори з продуктами можна отримати у пункті видачі гуманітарної допомоги (Монастирищенський центр культури та дозвілля), за адресою вул. Соборна, 124 з 09:00 до 16:00 години ( вівторок, середа, четвер).

Для отримання допомоги при собі необхідно мати оригінали документів усіх членів родини (паспорт, довідка ВПО).

Від імені громади дякуємо Благодійний фонд Запорука, усім партнерам і небайдужим людям за надану благодійну допомогу та підтримку для людей, які сьогодні найбільше цього потребують.

Разом – ми справді сила!

Разом до Перемоги!