Доступна соціально-психологічна допомога

Дата: 11.01.2023 14:47

На території Монастирищенської територіальної громади розпочинає працювати мобільна бригада соціально-психологічної допомоги – це спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Відповідну угоду про співпрацю сьогодні підписали КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради, відділ соціальної політики та охорони здоров’я Монастирищенської міської ради і ГО «Іноваційні соціальні рішення».

Надавати допомогу бригада буде у місцях, де зручно постраждалим за попередньою домовленістю. У складі бригади працюють психологиня, соціальний працівник та водій.

Фахівці мобільної бригади соціально-психологічної допомоги надають такі послуги:

• проводять інформаційно-просвітницьку діяльність для запобігання насильству;
  • планово або екстрено реагують на звернення про випадки насильства;
  • інформують про медичні, юридичні й інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства;
  • надають психологічні консультації та підтримку постраждалим від насильства;
  • скеровують постраждалих до інших загальних або спеціалізованих закладів (притулки, денні центри, кризові кімнати тощо);
  • розповідають потерпілим про їхні права та шляхи отримання допомоги.

Отримати соціально-психологічну допомогу може кожен: як мешканці громади, так і внутрішньо переміщені особи.

Телефон для отримання допомоги, попередніх консультацій: + 38 (099) 125-47-23